Marta Kosińska
Witaj!

Jestem seksuologiem, psychologiem i specjalistką Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Od dziewięciu lat z powodzeniem pracuję z parami, osobami indywidualnymi oraz rodzinami, w tym osobami LGBT.

Terapia, którą prowadzę, jest odmienną od tradycyjnych formą pracy terapeutycznej. Najważniejsze w niej są równość i partnerstwo pomiędzy klientem/ką a terapeut(k)ą. Nie usłyszysz ode mnie moralizowania czy ``złotych myśli``, ponieważ to Ty jesteś ekspertem od swojego życia. Całkowicie uznaję wartości, którymi się kierujesz. Spotkania terapeutyczne prowadzę swobodnie - wszystko po to, byś bezpiecznie dotarł/a do ``miejsca``, w którym chcesz żyć.

W seksuologii kształciłam się w kilku ośrodkach w kraju jednocześnie. Ukończyłam z wyróżnieniem Podyplomowe Studium Pomocy Psychologicznej w Dziedzinie Seksuologii na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu, kursy specjalizacyjne w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego pod kierunkiem prof. Z. Lwa-Starowicza, kursy na Uniwersytecie Gdańskim oraz kilkanaście międzynarodowych szkoleń.

W 2012 roku zostałam uhonorowana Europejską Nagrodą Tolerancji wraz z zespołem Poradni Zdrowia Psychoseksualnego ``BezTabu``, której jestem współzałożycielką.

BLOG